خانه / خبرهای اجتماعی / نوشته جدید: انتقاد از رفتار مغرضانه سازمان های بین المللی/ فساد، عامل فروپاشی

نوشته جدید: انتقاد از رفتار مغرضانه سازمان های بین المللی/ فساد، عامل فروپاشی


جلسه سرمایه گذاری

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محسنی اژه ای در دیدار با رئیس بازرسی و نظارت ارمنستان گفت: دیدارها برای هر دو کشور و اهداف انسانیت مفید باشد. توسعه بهتری نسبت به گذشته در روابط بین دو کشور دیده می شود.

آقوان هوسپیان، رییس کمیته تحقیق و بازرسی کل جمهوری ارمنستان گفت: چند سال اخیر تفاهم نامه ای امضا کردیم که در تاریخ قضایی ارمنستان بسیار ویژه و خاص بود.

وی افزود: تفاهم نامه های قضایی باید در راستای اهداف جامعه بشری و خدمت به ملت باشد.

با تاکید بر ضرورت توسعه قضایی بین دو کشور گفت: در این راستا سفر اخیر گام مهمی در ایجاد توسعه های بیشتر فراهم می کند.

اژه ای در ادامه این دیدار گفت: در دیدار قبلی به گرفتازهای بشر اشاره و بر راههای رفع موانع رسیدن به کمال عالی انسانیت تاکید شد.

معاون اول قوه قضائیه تصریح کرد: متاسفانه دنیا امروز گرفتاز جنگ و جنایت های بی شمار است و سازمان های بین المللی نه برای پیشگیری و حل مشکلات بلکه درجهت منافع کشورهای قدرتمند  قرار گرفته اند.

سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به ناامنی های اخیر گفت: اگر چه در بسیاری از کشورهای منطقه جنگ حاکم است اما کشورهای ارمنستان و ایران از امنیت خوبی برخوردار هستند.

اژه ای به اهمیت نظارت و بازرسی اشاره و تصریح کرد: با امر نظارت است که کجی ها و فساد ها شناسایی و از بین می روند.فساد ها می تواند موجب فروپاشی کشورها را فراهم کنند.

وی افزود: بازرسی به این معنا نیست که مچ مفسدی گرفته شود بلکه به معنای نظارت و بازرسی بر عملکرد ها است. اگر نظارت نباشد امکان گرایش به فسادها وجود دارد.

آی آر همپا یکی از برترین وب سایتهای ارائه اخبار اجتماعی در جمهوری اسلامی می باشد. خبرهای این وب سایت از بهترین منابع خبری در ایران تهیه شده و روزانه بروزرسانی میگردد. شما میتوانید جهت دسترسی به

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *